Unturned (2014) скачати торрент безкоштовно

Гра «Unturned» створена за мотивами Майнкрафта, тому що світ складається з кубиків, але при цьому вона нагадує Гарріс Мод, де можна сідати за будь-яку машину або використовувати будь-який предмет. А за сеттингу можна зрозуміти, що дія відбувається під час нашестя зомбі, і щоб пережити цей апокаліпсис, необхідно шукати собі їжу, воду, медикаменти та набої для вогнепальної знаряддя Також можна сісти у вантажівку і просто передавити всіх ходячих мерців, але тоді треба заправляти машину, що проблематично зробити.

Якщо вам вистачає мужності в повній самоті виживати під час зомбі-апокаліпсису, то тут можна зустріти однодумців, з якими буде легше жити групою. Величезний світ доступний для того, щоб розламати його і використовувати частини будинку для побудови свого притулку подалі від поселення. У кожному містечку є натовп снують всюди мерців, бо оселятися там немає сенсу, а от побудувати свій маленький затишний місто разом з іншими товаришами можна в лісі. І тоді будь руху ворога буде відслідковуватися з великою точністю, щоб потім ліквідувати його. Ваші товариші прикриють вас з тилу шквальним вогнем по мерцям.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Smartly Dressed Games
Видавець:
Smartly Dressed Games
Версія:
v 3.3.1.0 Ранний доступ
Тип видання:
Лицензия
Вага:
48 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Відкритий світ / Інді / Зомбі / Онлайн ігри / Ігри на двох / Виживання / Від 1 особи / Американські / 2014 року
Назва:
Унтурнед
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Win 7/8
 • Процесор: 2 ГГц DualCore
 • Оперативна пам'ять: 512 Мб
 • Відеокарта: 128 Мб
 • Звукова карта: DirectX 9.0 c
 • Жорсткий диск: 200 Мб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 69
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Unturned (2014) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  83
  Розмір файлу:
  15,54 Kb
  Дата завантаження:
  20-04-2017, 01:57