Lara Croft and the Temple of Osiris (2014) скачати торрент безкоштовно

«Lara Croft and the Temple of Osiris» - історія пригод головної героїні Лари, яка дізналася про легендах Єгипту. Був раніше там бог Осіріс, і він спокійно правив цією країною у формі стрічки, тим самим забезпечуючи процвітання народу, ну або його окремих частин, поки решта перебували в глибокому і безвихідному рабстві. Прийшов Сет, і розлютився, побачивши, як люди живуть за своїми законами, принижуючи основне населення. Несправедливість цього світу спонукала Сету на вбивство власного брата Осіріса, який закривав очі на відсутність рівноправності. Будучи суворим богом, антагоніст вирішив перетворити весь світ в пекло для людей, при цьому, не чіпаючи тварин, тому що вони занадто малодушны.

Людство не заслуговує помилування, однак для того, щоб втілити свій план у реальність, антагоністу потрібно потужна армія, за якою він і відправляється в підземне царство. Пройшло багато століть. І ось вже Лара Крофт народилася і вирішила дослідити руїни забутих храмів, де зустріла богів Ісіду та Гора. Там же зустрівся археолог Картел Белл, сподівався особисто розібратися в таємницях імперії пісків. Але в підсумку всі вони опинилися в пастці Сету, і боги вирішили допомогти смертним в подяку за звільнення, адже ті принесли посох Осіріса в храм, що дозволяє воскресити мертвого бога.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Crystal Dynamics
Видавець:
Eidos Interactive
Версія:
v 1.1.240.4
Тип видання:
RePack
Вага:
1.73 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Ігри на двох / Від 3 особи / Американські / 2014 року
Назва:
9 грудня 2014
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 Процесор: DualCore 2 ГГцОперативная пам'ять: 4 ГбВидеокарта: AMD Radeon HD 6000 / NVidia GeForce 500Звуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 3 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Lara Croft and the Temple of Osiris (2014) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
110
Розмір файлу:
19 Kb
Дата завантаження:
3-04-2017, 16:29