ГТА: Сан Андреас - Autumn Sunshine (2014) скачати торрент безкоштовно

Ох, бідний Карл, що залишив сім'ю і виїхав далеко звідси в грі «ГТА: Сан Андреас - Autumn Sunshine». Він дізнається про те, що його мати хвора, а старший брат продовжує своє жалюгідне існування в рядах дрібної банди. Протагоніст не володіє інтелектом, і потім влаштувати своє життя далеко він не зміг, так що повернувся на батьківщину, де його не сильно чекали, але друзі все ж поселили. І тут мати вмирає, а героєві належить почати завоювання районів і влитися в мафіозні розбирання, щоб в результаті отримати гроші, авторитет і вплив по всій території міста. Також модифікація, вшита в дистрибутив, змінює оточення, створюючи осінь, що дуже романтично і підходить під сеттінг.

Геймплей передбачає пересування від третьої особи, і у персонажа є великий вибір зброї, яку можна отримати з допомогою чітів або в ході чесного проходження. Будь-яку машину можна відібрати у інших НПС, і при цьому є можливість вбивства кожного мешканця цього міста. Ще є система прокачування, передбачає підвищення деяких характеристики Карла, однак в основному вам знадобляться лише гроші і зброю. Поліція буде переслідувати героя, якщо той накоїть справ. А в разі смерті відродження відбувається поруч з лікарнею, і подальше проходження вас ні в чому не обмежує.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
flame1251, Rockstar Games
Видавець:
Rockstar Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
4.03 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські / 2014 року
Назва:
GTA, Grand Theft Auto: San Andreas
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/7Процессор: Intel Pentium IV/AMD Athlon ХРОперативная пам'ять: 1.5 ГбВидеокарта: 256 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 6.44 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
ГТА: Сан Андреас - Autumn Sunshine (2014) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
64
Розмір файлу:
20,79 Kb
Дата завантаження:
26-06-2017, 12:06