Unreal Tournament: Третій Рейх (2002) скачати торрент безкоштовно

Вирішивши, що оригінальний дистрибутив недостатньо цікавий аудиторії, розробники модифікації до гри «Unreal Tournament: Третій Рейх» створили новий шутер на старому движку. Він зібраний з дрібних частин, ідей і задумів розумних хлопців, і вам настійно рекомендується випробувати стрілялку, якщо ви є шанувальником серії або ж просто хочете розбити нацистські війська. Ця Німеччина здивувала весь світ і одночасно залякала їх, тому що дурна за всіма параметрами ідея расової переваги повністю уничижала права інших народ на існування.

Тому, згадавши про свято Перемоги, дев'ятого травня і вирішивши одягатися в екіпіровку дідів, беріть в руки гвинтівку Мосіна або автомат Калашникова і починайте жорстоко винищувати супротивників. Хоча також є і ППШ, який славно відомий всьому нашому населенню, і з його допомогою теж можна набити купу фрагів. Є і режим мультиплеера, і однокористувальницька кампанія, яка вимагає від вас жорстокості і нещадності до супротивника, адже він збирається винищити цілий народ заради завоювання території, а вижили нацисти зроблять рабами, так що їх життя повинна бути негайно припинена.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Epic Games
Видавець:
Фаргуст
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
409.12 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Онлайн ігри / Ігри на двох / Від 1 особи / Американські
Назва:
The Third Reich
Мінімальні системні вимоги Операційна система: WinXPПроцессор: 500 МГцОперативная пам'ять: 128 МбВидеокарта: 32 МбЗвуковая карта: DirectXЖесткий диск: 1 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Unreal Tournament: Третій Рейх (2002) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
77
Розмір файлу:
16,56 Kb
Дата завантаження:
5-07-2017, 08:18