Hitman 2: Silent Assassin (2002) скачати торрент безкоштовно

«Hitman 2: Silent Assassin» - гра, в якій мова піде про кілера під псевдонімом 47. Він став працювати при монастирі, використовуючи тільки великі ножиці, тому що садівникам заборонено при собі мати зброю. Просто людина захотів іншого життя, і це стало його порятунок, адже стільки загублених душ не могли не нашкодити свідомості героя. Хлопець так відчайдушно намагався виконувати замовлення Агентства, що став похмурим і неживим. Однак тепер він познайомився з преподобним батьком католицької церкви Вітторіо, якого через деякий час викрадає мафія. Виявляється, що він сповідував ворожі цього угруповання елементи з іншого району.

Тобто, священик володіє потрібною інформацією для мафії, а потім його укривають в одному з особняків глави злочинного угруповання. Однак можливо, що Агентство теж доклав до цього руку, тому що один з їхніх співробітників відбився від рук і став вільним, але прибирати його поки не прийнято рішення. Хітмен захотів спокійного життя, і йому соромно за те, що він вбивав, а от Організація подумувала про усунення свого підопічного, з дуже серйозними знаннями, і для цього є навіть ресурси. Але на щастя для головного героя, хлопці вирішили його просто налякати і змусити повернутися, а тому він сам подзвонив і попросив допомоги у супутникових систем Організації, завдяки чому і знайшов священика.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
IO Interactive
Видавець:
Eidos Interactive
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
437.37 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Від 1 особи / Від 3 особи / Американські
Назва:
Хітмен 2: Безшумний Вбивця
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 2000/XP/Win7Процессор: Pentium III 1000 МГц або аналогічний Athlon ХРОперативная пам'ять: 128 МбВидеокарта: 64 МбЗвуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 1 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Hitman 2: Silent Assassin (2002) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
90
Розмір файлу:
17,66 Kb
Дата завантаження:
10-06-2017, 02:54