Medal of Honor: Allied Assault (2002) скачати торрент безкоштовно

«Medal of Honor: Allied Assault» - гра в жанрі шутер від першої особи, в якій ви керуєте солдатом американської армії Майком Пауеллом. Але він не рядовий, а молодший офіцер, якому належить пройти спецоперації в Алжирі і Нормандії. «Оверлорд» - це вирішальний крок з боку Союзників у боротьбі з нацистами, хоча і прийнято це рішення було досить пізно. Але СРСР зміг витягнути битви і здолати ворога, а от США та Англія вже під кінець прибігли зі своїми солдатами. Однак вам варто знати, що і ці солдати хоробро вмирали, просто їх загинуло не так багато, як росіян.

Майк дуже хоче повернутися додому, але йому необхідно зосередитися на боротьбі з ворогом, який не алеет сил для нанесення шкоди вашому взводу. Спецоперації вимагають скритності і спритності, тому що будь-яка секунда може визначити хід затяжного бою, і саме такі диверсійні загони, як ваш, допоможуть допомогти іншим силам взяти верх над супостатом. Поранення тут не мають жодного значення, бо вирішується доля всього світу. Нацисти намагаються відбитися від союзників, але операцію в Нормандії закріпить сили Заходу на шляху до звільнення Парижа.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
2015, Inc.
Видавець:
EA
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Пиратка
Вага:
693.90 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Онлайн ігри / Ігри на двох / Від 1 особи / Американські
Назва:
Медаль за Відвагу: Другий Фронт, Медалі Оф Хонор Аллиед Ассаулт
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/Win7Процессор: Pentium III 733 МГцОперативная пам'ять: 128 МбВидеокарта: 32 МбЗвуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диску: 3.2 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Medal of Honor: Allied Assault (2002) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
169
Розмір файлу:
14,03 Kb
Дата завантаження:
4-06-2017, 22:22