Battlefield: Bad Company 2 - Розширене видання (2010) скачати торрент безкоштовно

У грі Battlefield: Bad Company 2 - Розширене видання» ви крім основного дистрибутива отримуєте і модифікації на озброєння, а також додаткові модулі на транспортні засоби. Наприклад, додаткова гармата допоможе вам перемагати супротивника навіть у нерівному бою, тому що вона стріляє окремо від основного знаряддя. А ось накладываемая броня дозволить захистити бронетехніку від потужних пострілів РПГ-7 в вашу сторону. Боротьба з ворогами, терористами і армією опонента повинна закінчуватися перемогою вашої країни, тому необхідно використовувати всі можливості.

Розробники вирішили приділити увагу сучасному світі, в якому вирують пристрасті. І тому ваш герой буде у складі елітного загону диверсантів, яких під час війни з Росією доручено знайти вченого, щоб не допустити появи переваги у супротивника. Вони розпадаються на північ РФ, але потім доля їх кидає по всій земній кулі в спробах піймати головних лиходіїв. Виявилося ,що спадщина Другої світової війни не зникло, і кращі напрацювання вчених можуть змінити хід війни в гіршу сторону. Поки дипломати намагаються знайти спільну мову і при цьому виграти для себе шматки територій. На людство насувається буря хімічної і біологічної зброї.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
DICE
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 795745
Тип видання:
RePack
Вага:
4.17 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Онлайн ігри / Ігри на двох / Від 1 особи / Американські
Назва:
Баттлфилд Погана Компанія 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista / Windows 7Процессор: Pentium D, 3.0 ГГц / Core 2 Duo, 2.0 ГГц / Athlon 64 Х2Оперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 Мб (NVIDIA GeForce 7800 GT; ATI X1900)Звукова карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 7 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
Battlefield: Bad Company 2 - Розширене видання (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
89
Розмір файлу:
32.67 Kb
Дата завантаження:
22-06-2017, 23:01