Call of Duty: Modern Warfare 3 - Multiplayer Only (2011) скачати торрент безкоштовно

Остання глава в серії сучасної війни – це гра «Call of Duty: Modern Warfare 3 - Multiplayer Only», і крім основного сюжету тут є відмінний мультиплеер з відкритими локаціями, які не обмежують вас у пересуванні через скриптових сцен. Ви будете отримувати нагороди за успішне виконання операцій проти свого ворога. І їх можна використовувати на власний розсуд під час наступного бою, тому що вони дають переваги над суперниками. Також нову зброю і спорядження дозволять вам відчути себе солдатом сучасної армії, яка надає своїм бійцям нормальну екіпіровку.

Війна між двома командами передбачає серйозне бій, в якому вам належить продумувати кожен крок, адже супротивник розраховує на неохайність ваших дій. Тут не вийде відразу винищувати пачки ворогів, тому що суперники не висовуються і чекають, коли ви здастеся. Або ж є окремі маленькі штурмові загони, які в разі затягування бою пробігають по всіх позиціях і різко обстрілюють свого суперника, тим самим провокуючи його діяти. А в цей час влучним пострілом снайпера можуть знести голову навіть командиру загону.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Infinity Ward
Видавець:
Activision
Версія:
v 1.9.446
Тип видання:
RePack
Вага:
12.48 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Онлайн ігри / Від 1 особи / Американські
Назва:
Поклик Боргу 3: Сучасна Війна - Мультиплеер
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP / Vista / 7 / 8.1 Процесор: Intel Core 2 Duo E6600 або AMD Phenom X3 8750Оперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 Мб відеопам'яті і підтримкою шейдеров 3.0 або краще (NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon Х1950Звуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 12 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
Call of Duty: Modern Warfare 3 - Multiplayer Only (2011) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
58
Розмір файлу:
32,55 Kb
Дата завантаження:
14-03-2017, 08:33