Just Cause 2 - Immortal 3 (2010) скачати торрент безкоштовно

Зміни в грі «Just Cause 2 - Immortal 3» спрямовані в першу чергу на спрощення геймплея, тому що тут вам доступний величезний світ, і можна літати, вбивати, руйнувати, тероризувати і так далі. Тому головний герой знайшов безсмертя, на чорний ринок додали багато нової військової техніки і зброї, і всі вони безкоштовні. Також трафік повітряного простору збільшено на 20%, що значно впливає на відвідуваність винищувачами навколишніх територій. А враховуючи можливості героя, можна сміливо подорожувати по повітрю, щоб відбирати цю техніку і наносити удари по місту.

До того ж пістолети стали скорострільними і забійними, що дозволяє легко розправляється з малогабаритною технікою супротивника і швидко вбивати ворогів в бронежилетах. Ще й час, що витрачається на доставку вантажів, було вкорочено. Тому що поштова служба повинна реагувати швидко. Ріко Родрігес знову опинився посланим людиною ЦРУ, що має псевдонім «Скорпіон». Його негайно відправили в республіку Панау, щоб він навів там порядок, скинув уряд, розчленував безліч солдатів армії і зайнявся силовий реконструкцією на всій території.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Avalanche Studios
Видавець:
DOOMLORD
Версія:
v 1.1
Тип видання:
RePack
Вага:
2.91 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Великобританія
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи
Назва:
Правое Дело 2 Иммортал 3, Джаст Коус 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows -Ѕе7епПроцессор: Pentium 4, 3 ГГцОперативная пам'ять: 512 МбВидеокарта: 512 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диску: 4.5 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 65
Поділіться грою в соціальні мережі.
Just Cause 2 - Immortal 3 (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
175
Розмір файлу:
15,38 Kb
Дата завантаження:
21-07-2017, 17:53