Call of Duty: Black Ops - Multiplayer Only (2010) скачати торрент безкоштовно

«Call of Duty: Black Ops - Multiplayer Only» - це окрема частина оригінального дистрибутива, спрямована тільки на забезпечення мережевої гри. Вас чекають захоплюючі баталії, а завдяки новому движку, переробленої графіку і інші нововведень від Activision ви зможете насолоджуватися мережевими боями з іншими геймерами на виділених серверах. Система розрахована таким чином, щоб геймер використовував введені гроші для купівлі нових контрактів. Тобто ви на початку отримуєте маленьку суму і разыгрываетесь, а потім купуєте собі завдання, що трохи змінює суть роботи найманця, але стає реально цікаво.

Розумієте, справа в тому, що користувачі звикли брати завдання і виконувати її або ж гинути під час місії, але тут ви можете отримати суму, більшу, ніж заплатили, лише якщо пройдете всі випробування успішно. Це мотивує до того, щоб з першого разу справлятися із завданням, поставленим перед вами. Також на ці гроші можна купити обмундирування прокачати зброю або дістати нове і так далі. Головне – це цінувати видане час на виконання місії, тому що якщо ви протягом години не впораєтеся, то втратите свої кошти даремно.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Treyarch
Видавець:
Activision
Версія:
v 13.01.16
Тип видання:
RePack
Вага:
5.55 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Онлайн ігри / Від 1 особи / Американські
Назва:
Поклик Обов'язку: Секретні Операції Мультиплеер
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista/7/8/8.1/10Процессор: Intel Core 2 Duo E6600 або AMD Phenom X3 8750Оперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 Мб відеопам'яті, NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon Х1950РгоЗвуковая карта: DirectX 9.0 Жорсткий диск: 10 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 70
Поділіться грою в соціальні мережі.
Call of Duty: Black Ops - Multiplayer Only (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
57
Розмір файлу:
14,96 Kb
Дата завантаження:
21-04-2017, 08:00