Crysis 3: Digital Deluxe Edition (2013) скачати торрент безкоштовно

Головний герой гри «Crysis 3: Digital Deluxe Edition» виявився заточений в лабораторіях СЕЛЛ, але звільнив його старий приятель з перших частин франшизи по імені Псих, який очолює опір тоталітарному режиму. Оскільки після руйнування Нью-Йорка не залишилося ніякої влади, то корпорація тут же заповнив цей вакуум, ставши суддею і катом. Найманці мають безмежними повноваженнями, тому що в хаосі катастрофи всім плювати на людей, і тому ополчення не змусило себе чекати. А ось головний герой, одягнений у нанокостюм і носить горде ім'я Пророка, дізнався про існування Альфа-самця цефалоподов.

Інопланетяни виявилися без свого командира, адже між ними існує єдина зв'язок, звана колективним розумом. У новому виданні ви зможете використовувати гаусс-гвинтівку, яка набагато сильніше прорекламированного лука, але і вибухають стріли теж наносять хороший шкоди. З їх допомогою вбити самця буде простіше, але для початку треба проникнути в реактори СЕЛЛ за завданням Опору, щоб знеструмити корпорацію, яка торгує енергією. Виявилося, що реактором став ватажок вторгнення прибульців, і тому герой вб'є відразу двох зайців. А потім він використовує орбітальний супутник для перемоги над залишками армії інопланетян, а Псих вб'є керівництво військової компанії.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Crytek, Crytek UK
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.3
Тип видання:
RePack
Вага:
7.34 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
Німеччина
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Від 1 особи / 2013 року
Назва:
Криза 3 Делюкс Видання
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista/Windows 7Процессор: Intel Core2 Duo 2.4 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: Nvidia GTS 450 / AMD Radeon HD5770 Звукова карта: DirectX 11Жесткий диск: 12 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Crysis 3: Digital Deluxe Edition (2013) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
71
Розмір файлу:
19,75 Kb
Дата завантаження:
7-04-2017, 17:52