Rayman Raving Rabbids (2006) скачати торрент безкоштовно

Божевільні білі кролики в грі «Rayman Raving Rabbids» не дають Рейману і його друзям спокійно жити. Се почалося в невідомому часу, коли ці тварюки тільки з'явилися на світло. Здавалося б, і можна зжерти або розчавити, але жоден вовк і навіть зграя не змогли здолати цих маленьких мерзенних нікчем. Вони настільки огидні, що навіть зуби від злості зводить, а зробити нічого не можна. Головного героя і його товаришів викрадають кролики і відправляють на полігон випробувань з метою протестувати нові види озброєнь. Або ж вони просто зійшли з розуму і знущаються над протагоністом і його друзями.

У будь-якому випадку, герой зобов'язаний пройти всі випробування, подолати головоломки і зруйнувати перешкоди, щоб вибратися з цього ідіотського місця. Він не для того народився, щоб стати іграшкою в руках якихось мерзенних кроликів, а тому буде боротися до кінця. Рейман не з тез, хто опускає руки при труднощах, тому йому вдасться перемогти ворогів і здолати найбільш сильних босів. Хоча насправді він просто хоче звалити подалі від ідіотських створінь, які намагаються захопити світ І взагалі незрозуміло, що вони знайшли в головному герої, і навіщо його треба було викрадати, але примхи дурнів не зрозуміти здоровим глуздом.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Ubisoft Montpellier
Видавець:
Ubisoft Entertainment
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
1 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Франція
Жанр:
Аркади / Від 3 особи
Назва:
Рейман Рейвинг Реббидс
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Win XP, Vista, 7Процессор: Pentium 4 - 1,0 ГГцОперативная пам'ять: 256 МбВидеокарта: 64 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 1,7 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Rayman Raving Rabbids (2006) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
79
Розмір файлу:
20.78 Kb
Дата завантаження:
25-04-2017, 17:40