Sid meier's Civilization: Beyond Earth Rising Tide (2014) скачати торрент безкоштовно

«Sid meier's Civilization: Beyond Earth Rising Tide» - це нове доповнення до гри, в якому зроблені цікаві зміни різних аспектів геймплея. Для початку вам надана можливість будувати свої міста на воді, і при цьому вони можуть пересуватися по них, що говорить про відсутність закріплення на дні стаціонарним чином. Але захоплення з їх допомогою великих територій потребує багато ходів, тому варто застосувати цю особливість лише в разі об'єднання захоплених територій. Дослідники тепер потрібні завжди, тому що будь-яка знахідка модуля обернеться для вас удачею у вигляді артефакту, і при з'єднанні двох або трьох таких предметів можна отримати більшу вигоду.

Дипломатія будується на поняття страху і поваги, які складають для себе опоненти. Повага ґрунтується на прогресивності колонії, починаючи від її технологій і закінчуючи населенням і його побутом. Від цього залежить вступ в союз або ж просте співробітництво. А ось страх впливає на можливість оголошення війни і захоплення ваших територій, і тому доводиться тримати армію в боєготовності. До того ж вам завжди будуть раді, щоб ви не робили, та укласти мир на своїх умовах не вийде, що змушує розробляти обмірковану стратегію розвитку і відносин.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Firaxis Games
Видавець:
2K
Версія:
v 1.1.2.4035
Тип видання:
RePack
Вага:
2.84 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Стратегії / Симулятори / Пригоди / Ігри на двох / Американські / 2014 року
Назва:
Цивілізація Сіда Мейєра: За межами Землі Прилив
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista /Windows 7 / 8Процессор: Intel Core 2 Duo 1.8 ГГц або AMD Athlon 64 X2 2.0 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 Мб з підтримкою DirectX11 (AMD HD5000 або nVidia GT400)Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0 сЖесткий диск: 9 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Sid meier's Civilization: Beyond Earth Rising Tide (2014) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
82
Розмір файлу:
15,76 Kb
Дата завантаження:
22-04-2017, 20:45