Sid meier's Civilization: Beyond Earth (2014) скачати торрент безкоштовно

Людство відправляється в космос, і гра «Sid meier's Civilization: Beyond Earth» дозволить вам керувати ним, якщо ви бажаєте дізнатися майбутнє свого роду. Тут надана енергія в якості грошей, тому що тоді вже папірці не мають ніякого значення. Є вісім фракцій, які полетять борознити простори і шукати придатні планети. І в залежності від вашого вибору будуть надані бонуси, а також уміння, з допомогою яких можна використовувати деякі функції дешевше. Американська корпорація переселенців під проводом Сюзанни Філдінг спеціалізується на шпигунстві.

Бразильська асоціація під чуйним управлінням Реджинальдо Болівара дасть можливість ефективно використовувати війська, які спеціалізуються на ведення ближнього бою. А Слов'янський Союз володіє більшою тривалістю польотів супутників і однією технологією, яка дається безкоштовно. Унікальність вашої цивілізації залежить від кожного обраного рішення, в тому числі і визначення, на якому кораблі полетять люди до нових планет. Виробництво – це показник, завдяки якому можна зрозуміти, чи є у вас можливість здійснювати споруди або ж треба накопичити ресурсів.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Firaxis Games
Видавець:
2K
Версія:
v 1.1.2.4035
Тип видання:
RePack
Вага:
2.27 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Стратегії / Симулятори / Пригоди / Ігри на двох / Американські / 2014 року
Назва:
Цивілізація Сіда Мейєра: За межами Землі
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7 / 8Процессор: Intel Core 2 Duo 1.8 ГГц або AMD Athlon 64 X2 2.0 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 Мб з підтримкою DirectX11 (AMD HD5000 або nVidia GT400)Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0 сЖесткий диск: 8 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Sid meier's Civilization: Beyond Earth (2014) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
59
Розмір файлу:
12,41 Kb
Дата завантаження:
1-05-2017, 23:54