Нескінченно Point (2016) скачати торрент безкоштовно

Гра «Нескінченно Point» - це історія про простого хлопця, на якого нападають невідомі особи. Він втрачає свідомість, і потім прокидається в лабораторії, де, крім нього, нікого більше немає. Ще його ліва рука відсутня, а на її місці є механічний пристрій, що нагадує кінцівку, але при цьому володіє трьома рівновіддаленими один від одного щипцями на кінці. Цей механізм здатний випускати енергетичні промені, вогонь і холод під великим напором, що стане в нагоді в майбутньому. Адже герой не знає, що знаходиться в іншому вимірі, і його вже оточують натовпи монстрів.

Тут сеттінг виконаний як реальний, але при цьому монстри схожі на дрібних динозаврів, хоча є і людські створення. Схоже. Що навколо нього зомбі, створені в результаті експериментів, а вся ця ситуація є лише перевіркою нового бойового костюма або зброї. Для тестування був обраний перший-ліпший чоловік, що говорить про те, що ми маємо справу з серйозною аморальної воєнною організацією зі своїми лабораторіями. Загалом, не так страшно битися з чудовиськами, скільки боїшся, що після перемоги над усіма ворогами заявляться люди в чорних костюмах і просто вб'ють тебе, при цьому забравши механічну руку і записавши результати.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Small Room Games
Видавець:
Small Room Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
1.79 Гб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Інді / Зомбі / Американські / 2016 року
Назва:
Нескінченно Мала Точка, Инфинитесимал Поінт
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista, 7, 8 або 10Процессор: x86 Dual Core 2.4 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: DirectX 9 GPU 1 ГбЗвуковая карта: сумісне з DirectX® 9.0 сЖесткий диск: 4 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 60
Поділіться грою в соціальні мережі.
Нескінченно Point (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
149
Розмір файлу:
18,7 Kb
Дата завантаження:
12-06-2017, 13:21