Badland: Game of the Year Edition (2015) скачати торрент безкоштовно

Аркадний платформер «Badland: Game of the Year Edition» - це гра, в якій ви стаєте жителем прадавнього лісу. Він гарний, наче створений за мотивами казок, але при цьому вся ця краса таїть усередині небезпека. Виявилося, що навколо знаходяться серйозні пастки, здатні відібрати життя навіть у найбільш сильних звірів, що вже й говорити про протагоністові. Так що доводиться обходити, перестрибувати ці місця, при цьому є непрохідні території. Там вже треба застосувати логіку для вирішення головоломки, яка спеціально створена для того, щоб пропустити самих розумних мешканців цих місць.

Однак цей ліс став таким небезпечним недавно, що говорить про докорінні зміни. Невідома сутність стала створювати жахливі пастки для того, щоб знищувати своїх ворогів, але адже і лісові жителі потрапляють в ці капкани. Далеко не кожен звір може володіти логікою і здатністю до неординарного мислення, щоб вирішувати такі головоломки, однак Верховної сутності наплювати на ситуацію. Занадто налякана ця тварюка, раз вирішила нехай смерть всіх місцевих тварин разом зі своїми ворогами, а вам варто розібратися з цим скоріше, щоб виключити жертви серед побратимів.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Frogmind
Видавець:
Frogmind
Версія:
v Build 2016.04.20
Тип видання:
Steam-Rip
Вага:
250.24 Мб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Аркади / Екшен / Пригоди / Інді / Ігри на двох / Американські / 2015 року
Назва:
Бадланд
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7Процессор: DualCore 2 ГГцОперативная пам'ять: 1 ГбВидеокарта: шейдери 2.0 Звукова карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 500 Мб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Badland: Game of the Year Edition (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
110
Розмір файлу:
20,68 Kb
Дата завантаження:
8-03-2017, 19:41