Crysis Warhead (2008) скачати торрент безкоштовно

На острови Лингшан була відправлена ціла група солдатів, і у грі Crysis Warhead» вам належить управляти Психом – британцем у складі загону Хижак, якого направляють на паралельне завдання, поки Номад займається пошуком експедиції Розенталя. Псих повинен був їхати вглиб острова без всяких питань, але на нього і його команду нападали двічі. Після того, як вони дійшли до американського вертольота, зенітна установка атакує його, і всі падають. Залишившись в живих, Псих відправляється за наказом командира за генералом, у якого в контейнері знаходиться боєголовка.

Опинившись на узбережжі, герой бачить своїми очима, як корейці влаштовують бомбардування островів, але при цьому він ще і помічає, як вертоліт його друга Оніла збили. Його завдання змінюється, і тепер треба знайти вертоліт, щоб забрати камеру спостереження з нього, а заодно і врятувати пілота. Разом з пілотом герой знову повертається до генерала, якого знаходить на підводному човні, однак у контейнері знаходився інопланетний механізм, а не бомба. Цей механізм генерує ЕМІ, після чого Псих падає без свідомості з-за свого нанокостюма. Корейці пов'язують його, але не встигають вбити, бо раптово всі замерзають.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Crytek Budapest
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
4.72 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Від 1 особи / Американські
Назва:
Криза Вархед
Мінімальні системні вимоги Операційна система: XP / Vista / 7Процессор: Intel Pentium 4 2.8 ГГц (3.2 ГГц) або лучшеОперативная пам'ять: 1 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro або лучшеЖесткий диск: 6 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Crysis Warhead (2008) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
139
Розмір файлу:
12,67 Kb
Дата завантаження:
4-06-2017, 12:04