Dead Space 3 (2013) скачати торрент безкоштовно

Юнітологи не дають спокою Айзеку у грі «Dead Space 3», і він ховається від божевільних фанатиків вже довгий час. Разом з Еллі вони прибули на Титан, однак їхні шляхи розійшлися, і тепер Уряд Землі збирає хлопців назад. Еллі потрібна для того, щоб знайти Тау Волантис – планету, яка вже двісті років законсервована. На ній відбулося зараження, але клімат там холодний, тому законсервувати все і втекти подалі не склало праці. Після того, як дівчину знайшли, вона допомогла відшукати планету, але тут же зникла прямо на орбіті. І неясно, чи вона втекла, то її викрали.

Героїня працювала над обелісками, з-за яких і почалися всі проблеми, а юнітологи роблять все, щоб обелісками заволодіти. Та й Айзека вони вже давно намагаються вбити, але він виявився вправним бійцем, якщо досі не трапився. Тепер у вас є можливість стріляти по новим ворогам, якими є юнітологи, а також використовувати укриття разом з перекатами і присіданнями. Тобто, додаток стало більш зручним в якості шутера, а атмосфера космічної биоугрозы створює свій відбиток на проходження. Також лут в убитих вами персонажів став іншим – замість грошей там знаходяться ресурси.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Visceral Games
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.0.0.1
Тип видання:
RePack
Вага:
4.36 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Хоррор / Виживання / Від 3 особи / Американські / 2013 року
Назва:
Мертвий Космос 3
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7Процессор: 2.66 GHz Intel® Core™2 Duo E6700 або 3.00 GHz AMD Athlon™ 64 X2 6000+ або лучшеОперативная пам'ять: 2 GBВидеокарта: 256 Мб відеопам'яті і Shader Model 3.0 або вышеЗвуковое пристрій: сумісне з DirectXМесто на жорсткому диску: 10 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dead Space 3 (2013) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
151
Розмір файлу:
11,83 Kb
Дата завантаження:
4-03-2017, 12:28