Assassin's Creed Unity (2014) скачати торрент безкоштовно

Ассасини теперішнього часу в грі «Assassin's Creed Unity» виходять на геймера, щоб він занурився в апарат Анімус і знайшов інформацію про Мудреця. Тому ви вирушаєте в тіло Арно – молодика, якого незабаром завербують в орден. Спочатку він, будучи дитиною, бачив, як його батька жорстоко стратили, і в цей же день він зустрів свою майбутню дружину на ім'я Еліза. Разом вони виросли, а далі одружилися, але горе не закінчилося, і батька Елізи також вбили в присутності Арно, а всю провину звалили на нього самого. Тепер герой сидить у в'язниці Бастилії і там знайомиться з Беллеком – асасинів.

Розговорившись, Белек зрозумів, що перед ним сидить його майбутній брати по ордену, а тому після звільнення запрошує його до себе в братство. Коли Арно закінчує проходити обряд посвячення, йому повідомляють, що за всіма вбивствами стоїть новий глава ордена тамплієрів Жермен, який просто підчищає хвости своїх колишніх злочинів. До того ж батько Елізи був попереднім главою тамплієрів, і його вбивство було необхідно, щоб Жермен спокійно став новим Майстром. Розлючений Арно вирішує помститися антагоністу і розповідає все своїй дружині, разом з якою і прибуває до ворога в лігво.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Ubisoft Montreal
Видавець:
Ubisoft Entertainment
Версія:
v 1.5.0
Тип видання:
RePack
Вага:
34.47 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські / 2014 року
Назва:
Ассасинс Крід Юніті
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit ОС)Процесор: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHzОперативная пам'ять: 6 GBВидеокарта: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0 сСвободное місце на жорсткому диску: 40 ГБ Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Assassin's Creed Unity (2014) скачати торрент безкоштовно

[attachment=0]