Kill to Collect (2016) скачати торрент безкоштовно

Світ, створений в грі «Kill to Collect», належить до киберпанковскому сеттингу, і тут залишився лише один мегаполіс на всій Землі, який володіє великою кількістю злочинців. Оскільки місто є останнім форпостом всієї цивілізації, про владу взяли на себе роль диктаторів, а народ почав обурюватися, але заворушення були швидко придушені. Тепер тут лише вирує мафія, проти якої готові виступити модифіковані люди, тому геймплей надає можливість проходження вчотирьох разом з товаришами, і вони будуть прикривати вашу спину.

Вороги намагаються розправитися з представниками закону і не гребують застосовувати заборонені заходи, і тому влада вирішила наймати сильних воїнів, поліпшених за допомогою генної інженерії та імплантантів. Тому Кейт Катана може швидко управлятися з мечами, Іван Залізний Кулак атакує своєї біонічної рукою, а Райот Рей є захисником і щитоносцем групи. Але Шокова Шеллі користується імплантантами і електрошокером, щоб виводити ворогів з ладу при ударі. Ця група прославилася на весь місто як досвідчена команда, а тому проти них буду т кинуті серйозні сили мафії.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Pieces Interactive AB
Видавець:
Pieces Interactive AB
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
1.69 Гб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Аркади / РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Інді / Онлайн ігри / Ігри на двох / Від 3 особи / Американські / 2016 року
Назва:
Кілл ту Колект
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows Vista/Windows 7
 • Процесор: Intel Core 2 Quad q6600
 • Оперативна пам'ять: 4 Гб
 • Відеокарта: Geforce 8800GT
 • Жорсткий диск: 2 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 63
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Kill to Collect (2016) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  79
  Розмір файлу:
  17.45 Kb
  Дата завантаження:
  21-03-2017, 14:13