Mortal Kombat U. M. G. E. N Defenders of the Realm (2012) скачати торрент безкоштовно

Два світу перехлестнулись в одній долю, про що і розповідає сюжет гри «Mortal Kombat U. M. G. E. N Defenders of the Realm». Їх жителі стали воювати один з одним, тому що вищі володарі бажають поневолити Землю і смертних, при цьому представляючи собою армію зла. А наші герої намагаються захистити свій світ, зупинити навалу демонів, і при цьому вони користуються допомогою бога блискавок. Безліч знайомих по фільму персонажів будуть брати участь у війні, яка є аналогом змагань з рукопашного бою з дозволу вищих богів, намагаються не допустити руйнування кордонів між вимірами.

Але вже стали проявлятися наслідки цього злиття, яке повільно рухається до завершення. Темні сутності скоро отримають всіх смертних в своє розпорядження, і тоді баланс у всесвіті порушиться, що спровокує нову війну між добром і злом. Якщо хочете насолодитися управлінням своїми улюбленими героями, а також бажаєте зупинити ворогів, захистити своїх одноплемінників і встановити мир у всьому всесвіті, тоді вам чекає нелегка аркадний шлях, на якому будуть знаходитися сильні суперники. Серед них є і Саб-Зіро, а також Скорпіон, які відрізняються своїми вміннями від інших.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
by SaNeK
Видавець:
by SaNeK
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Пиратка
Вага:
386.68 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
Аркади / Екшен / Файтинг / Від 3 особи / 2012 року
Назва:
Мортал Комбат МУГЕН Дефендерс оф Реалм
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/Win7Процессор: Pentium IV або AMD Atlon 64 3200+Оперативна пам'ять: 128 МбВидеокарта: 128 МбЖесткий диск: 625 Мб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mortal Kombat U. M. G. E. N Defenders of the Realm (2012) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
56
Розмір файлу:
16,34 Kb
Дата завантаження:
7-04-2017, 16:59