Injustice: Gods Among Us. Ultimate Edition (2013) скачати торрент безкоштовно

«Injustice: Gods Among Us. Ultimate Edition» - гра з доповненим сюжетом і іншими аспектами, які являють собою додавання аж шести персонажів в особі Лобо, генерала Зодо, Мисливця з Марса та інших важливих особистостей. Війна між Бетменом і Суперменом почалася з того, що Джокер змусив героя вбити свою кохану. Він так оскаженів, що забув власне земне ім'я і вирішив влаштувати велику диктатуру часів, у якій людство займе своє жалюгідне місце серед інших істот, тобто буде прирівняно до тварин. По суті, тепер свобода – лише жалюгідний міф про минуле.

Бетмен просто очманів від змін, що виникли в його старому другові, але зупинити не убиваемого персонажа важко без криптониевого зброї. Воно заховане у стародавньому схованці, для відкриття якого знадобиться чотири героя, проте один з них помер, двоє інших прислуговують антагоністу. Щоб покінчити з цим жахом, Уейн відкриває портал в паралельний світ, щоб попросити хлопців звідти допомогти відкрити біометричний замок і дістати нормальну гармату, яка винесе за межі світобудови Супермена. І тут починається каскад подій, в якому доводиться багато боротися.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
NetherRealm Studios, High Voltage Software
Видавець:
Warner Bros. Interactive Entertainment
Версія:
v 1.0.2787.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
18.76 Гб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Аркади / Екшен / Файтинг / Американські / 2013 року
Назва:
Несправедливість: Боги серед нас Видання Ультиматум
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista / 7 / 8Процессор: Intel Core 2 Duo 2.4 ГГц або AMD Athlon X2 2.8 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce 8800 GTS або AMD Radeon HD 3850Жесткий диску: 21 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Injustice: Gods Among Us. Ultimate Edition (2013) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
66
Розмір файлу:
1,47 Mb
Дата завантаження:
13-07-2017, 21:37