Command & Conquer: Red Alert 3 Uprising (2009) скачати торрент безкоштовно

Command & Conquer: Red Alert 3 Uprising» - це гра, що є самостійним доповненням, яке приносить нові шматки історії в події, що відбуваються на Землі. Війна триває, але тепер ви можете взяти на себе управління не тільки однією з фракцій, але й героїнею по імені Юріко Омега, яка опинилася в епіцентрі генетичних досліджень, спрямованих на створення універсальних солдатів. Крім цього є три різні кампанії на кожну фракцію, однак у СРСР чотири місії, на відміну від інших країн. Альянс досі топче землю імперії Висхідного Сонця.

Природно, імператору це не подобається, але він вирішує спочатку приєднатися до США, щоб вони допомогли відігнати Радянський Союз від кордонів, а потім зрадити своїх союзників. Однак під час нападу червоних американці мовчать, не вживаючи ніяких заходів, що підводять імператора. Також є корпорація ФьючерТек, з якої червоні воюють, і треба буде вбити їх лідера. Ще існує пристрій Сигма-гармонізатор, і доведеться його знищити, щоб не дати противнику можливість заморожувати час. А ось Юріко буде проходити долю псі-воїна, який повинен був стати основою японської армії.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
EA Los Angeles
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
1.62 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Шутери / Американські
Назва:
Ред Алерт 3 Повстання
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP, Vista, 7Процессор: Pentium 4 - 2.2 ГГц,Athlon 2100+/Core 2 Duo - 2 ГГц,Athlon XP 2800+Оперативна пам'ять: 1 ГбВидеокарта: GeForce 6800,Radeon Х800Жесткий диск: 4 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Command & Conquer: Red Alert 3 Uprising (2009) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
155
Розмір файлу:
16,89 Kb
Дата завантаження:
5-05-2017, 03:25