Return to Castle Wolfenstein (2001) скачати торрент безкоштовно

Дивно прагнення нацистів у грі-Return to Castle Wolfenstein" воскресити самого Генріха Першого, управляв Саксонією довгі роки. Легенди свідчать про те, що цей монарх мав містичним могутністю, і був здатний підпорядковувати своїй волі всіх поданих, і навіть вивіряв зрадницькі наміри у радників з генералами. Загалом, історія наповнена прикладами його прояву сили, а ось Блажкович поки що займається винищувачем, кулеметом злість і особливим танком. Всі ці три винаходи разом з проектом по створенню убер-солдат існують з метою воскресити померлого царя, от тільки самі способи застосування поки неясні.

Але ви все-таки після втечі з полону німців зможете дізнатися правду про те, що задумав Гітлер на цей раз. Звичайно, без допомоги Крайсау не можна обійтися, так як ця група європейських повстанців б'ється за звільнення світу від геноциду і своевольства німецької нації. Але саме на героя лягає основне завдання по диверсіях та інших спецоперацій на території Третього рейху. І Генріх Перший ніколи не прокинеться, а навіть якщо і стане на ноги, то буде переможений протагоністом. Американські шпигуни по-справжньому сильні, і майстерно володіють будь-яким видом озброєння, в тому числі і новим кулеметом Злість. Адже потрібно всього лише навчитися цим технологіям відразу ж, як тільки персонаж знайде документацію з ним.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Gray Matter Interactive, id Software, Nerve Software
Видавець:
Activision
Версія:
Тип видання:
RePack
Вага:
499.21 MB
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Шутери / Стрілялки / Американські
Назва:
Повернення в замок Вульфенштайн, Вольфентштейн
Мінімальні системні вимоги ОС: Windows 95 OSR2 / 98 / 98 SE / ME / NT 4.0 / 2000 / XP Процесор: 400 МГц оперативна пам'ять: 128 МБ Відеокарта: 16 МБ, з підтримкою OpenGL Жорсткий диск: 800 МБ DirectX: 8.0 a Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 65
Поділіться грою в соціальні мережі.
Return to Castle Wolfenstein (2001) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
75
Розмір файлу:
20,36 Kb
Дата завантаження:
20-04-2017, 06:29