State of Decay: Year One Survival Edition (2015) скачати торрент безкоштовно

Гра під назвою «State of Decay: Year One Survival Edition» є перевиданням оригінального дистрибутива, який зазнав геймплейні зміни. Також розробники додали в симулятор виживання проти зомбі безліч контенту на зразок зброї, амуніції і зміненої фізик, яка стала більш правильною. Тут також доведеться виживати в особливо небезпечних умовах, і більше уваги приділяється спорудженні укриттів. Хоча при цьому управління не ізометричне, а від третьої особи, що робить проходження реалістичним і цікавим. Крім того, можна керувати всією групою людей, які знаходяться зараз в команді.

Це вже грунтовно змінює проходження, враховуючи, що кожен персонаж володіє характеристиками, які допомагають всій команді. Завдяки радіоприймачів можна знайти інших живих персонажів, з якими можна влаштувати бартер. Це дозволить придбати досить специфічні речі або ж не витрачатися на пошук повсякденних запчастин. При цьому, ви повинні розгорнути цілий укріпрайон, який захистить усіх від нападів мутантів, та всередині повинні бути кухня, лазарет і місце для сну. У персонажів є спеціалізація, впливає на весь колектив, і негативні якості разом з позитивними.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Undead Labs
Видавець:
Undead Labs
Версія:
Update 4
Тип видання:
RePack
Вага:
2.05 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Шутери / Стрілялки / Хоррор / Зомбі / Виживання / Від 3 особи / Американські / 2015 року
Назва:
Загниваючий Штат: Видання Перший Рік Виживання
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7Процессор: Intel Core 2 Duo E6600 / Athlon X64 3400Оперативная пам'ять: 4 ГбВидеокарта: GeForce GTX 470 / Radeon HD 5850 / Intel HD 4600 (DirectX 11)Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0 сСвободное місце на жорсткому диску: 6 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
State of Decay: Year One Survival Edition (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
97
Розмір файлу:
11,9 Kb
Дата завантаження:
10-04-2017, 10:43