Broforce (2015) скачати торрент безкоштовно

«Broforce» - це ізометрична аркада з виглядом збоку, де треба керувати героями бойовиків з кінця 20 століття. Термінатор Робокоп, Рембо та інші персонажі стануть вашими улюбленими маріонетками в знищенні ворогів. В основному відбувається боротьба з терористами, які ніяк не залишать ідею світового панування. Одні служать мусульманським законам, інші ж просто заробляють гроші на контрабанді рабів, наркотиків і зброї. Є можливість тихого проходження, коли противник не бачить вас, і тут можна сховатися у високій траві або ж використовувати відволікаючі трюки.

Проте тотальне знищення ворогів теж вітається, і коли місія буде закінчена, то весь рівень вибухне, як і належить в бойовиках. Макс Рокатански теж тут буде. І його вірний дробовик допоможе розібратися з ворогами. Основна атака передбачає безмежні удари або постріли, а ще є зброя ближнього бою, що використовується для лазіння по вертикальних площинах. Суперудари у вигляді відштовхування від стіни допоможуть вбити сильних супротивників, але можна використовувати і особливі прийоми з більшою потужністю, але тут треба враховувати час перезарядки.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Free Lives
Видавець:
Devolver Digital
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
335.50 Мб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Аркади / Екшен / Шутери / Симулятори / Стрілялки / Пригоди / Інді / Онлайн ігри / Ігри на двох / Від 3 особи / Американські / 2015 року
Назва:
Брофорс
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows Vista / 7
 • Процесор: Intel Core Duo
 • Оперативна пам'ять: 2 Гб
 • Відеокарта: сумісна з OpenGL 3.0
 • Жорсткий диск: 1.2 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 60
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Broforce (2015) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  28
  Розмір файлу:
  13,84 Kb
  Дата завантаження:
  6-05-2017, 06:32