Лунтік Гра. Розвиваючі завдання для малюків (2007) скачати торрент безкоштовно

Навчальна гра «Лунтік Гра. Розвиваючі завдання для малюків» розповість про пригоди героя в його власному світі. Всі персонажі з мультфільмів будуть з вами спілкуватися, при цьому просячи про допомогу або граючи в логічні забави. Вони засновані на компонування кольорів або логічному відповідно, наприклад, метелики попросять вас створити правильний букет, в якому не вистачає однієї квітки. Для цього треба проаналізувати всі квітки по діагоналях і різними напрямками, щоб визначити, який краще підійде квітка для гармонійності.

Виконання завдань гарантує можливість проходження на наступний рівень, де вам попадеться гусениця, мета якої – вибрати собі крила. Вона буде описувати крила, які їй необхідні, а ви зобов'язані їй надати підходящу до опису парі крилець. Тоді вона буде задоволена, а потім вже можна відвідати метеликів, до яких в руки потрапив м'яч. Вони не бажають його віддавати, тому починають грати в забаву, за яким треба відгадати, у кого знаходиться м'яч. Але перед цим метелики будуть кружляти між собою, тобто, це завдання є тренуванням на уважність. Лунтик допоможе вам впоратися із завданнями, при цьому натренувавши свою пам'ять, логіку і увагу.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
PIPE Studio
Видавець:
PIPE Studio
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
934.65 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Росія
Жанр:
Аркади / Міні ігри
Назва:
Luntik Game for Children
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows 95/98/ME/2000/XP
 • Процесор: Процесор з тактовою частотою 800 МГц
 • Оперативна пам'ять: 64 Мб
 • Відеокарта: Відеокарта з 32 Мб відеопам'яті, що підтримує дозвіл екрана 1024х768 в 16-бітному кольорі, сумісна з DirectX 9.0
 • Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0
 • Жорсткий диск: 1,6 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 60
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Лунтік Гра. Розвиваючі завдання для малюків (2007) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  109
  Розмір файлу:
  18,92 Kb
  Дата завантаження:
  28-05-2017, 13:35