Sid meier's Civilization 6 (2016) скачати торрент безкоштовно

Гра «Sid meier's Civilization 6» присвячена ювілею серії і являє собою новий дистрибутив, створений на оновленому графічному движку. Анімації ваших підлеглих і безліч інших нюансів були перероблені, щоб по максимуму і з повною віддачею використовувати процесори на новій архітектурі. Тому системні вимоги досить великі, але можливості по створенню і управлінню цивілізацією, які надаються тут, вражають своєю масштабністю. Можна очолити одну з існуючих раніше імперій і привести її до процвітання, і ось на цьому моменті ваше проходження починає розділятися.

Є наукові дослідження, які рухають суспільство вперед, змушують людей розумнішати, збільшують ККД від роботи кожного громадянина, дозволяють створювати автоматичні роботизовані пристрої на виробництві. А ось зовнішня військова діяльність імперії вже впливає на доступ до ресурсів планети, можливість використання прилеглих територій і загальне ставлення до вашої країни на світовій арені. Не можна перегинати палицю і зриватися тільки в одну сторону, і ідеальним балансом буде збереження миру можливо ціною гонки озброєнь, але при цьому необхідно частину досліджень направити в мирний сектор.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Firaxis Games
Видавець:
2K Games
Версія:
v 1.0.0.26
Тип видання:
Лицензия
Вага:
4.86 Гб
Кряк:
Присутній
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Симулятори / Американські / 2016 року
Назва:
Цивілізація Сіда Мейєра 6, Sid Meier's Civilization VI
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8/ 10Процессор: Intel Core i3 2.5 ГГц або AMD Phenom II 2.6 ГГцОперативная пам'ять: 4 ГбВидеокарта: AMD 5570 або nVidia 450, 1 ГбЗвуковая карта: DirectX 11Жесткий диск: 12 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Sid meier's Civilization 6 (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
122
Розмір файлу:
12,7 Kb
Дата завантаження:
3-06-2017, 17:20