Sid meier's Civilization 5: The Complete Edition (2010) скачати торрент безкоштовно

Можна створювати міста-держави в грі «Sid meier's Civilization 5: The Complete Edition», які розростуться до великих мегаполісів з населенням в кілька мільйонів чоловік. А адже є можливість створити нормальну країну, яка для початку повинна пройти шлях імперіалізму і поневолення. Багато тисяч років доведеться вести народ через тяготи, щоб поступово розвивати науку і тим самим проштовхнути суспільство вперед. Тут були замінені квадратні клітини на гексагональні, і на одній з них може знаходитися тільки один юніт. Древо технологій урізано для більшої простоти, але від цього геймплей не став гірше.

І торгівля своїми технологіями вже неможлива, зате є реальний шанс домовитися з союзниками про спільні дослідження, що допоможе швидше просунути народ у правильному напрямку. Повернена можливість знищення противника на дальніх дистанціях, що допоможе краще обороняти головні форпости країни в разі початку війни. А повоювати доведеться багато незважаючи на видимий світ, тому що кожна країна намагається взяти на себе більше, ніж у неї є. Та й вам не завадять території з ресурсами, і це дозволить посилити виробництво.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Firaxis Games
Видавець:
2K Games
Версія:
v 1.0.3.144
Тип видання:
RePack
Вага:
3.76 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Японський
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські
Назва:
Сід Мейер Цивілізація 5
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista (SP1) / Windows 7Процессор: Quad Core 1,8 ГГцОперативная пам'ять: 4 ГбВидеокарта: ATI 4800/NVIDIA 9800, 512 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 5,56 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Sid meier's Civilization 5: The Complete Edition (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
125
Розмір файлу:
28,23 Kb
Дата завантаження:
20-06-2017, 20:05