Command & Conquer Generals. Project Raptor 8.3: The Rampage (2011) скачати торрент безкоштовно

В оригінальній грі, на якій базується дистрибутив «Command & Conquer Generals. Project Raptor 8.3: The Rampage», сюжет розповідає про війну з терористами, які взяли під свій контроль Байконур і почали запускати ракети з отрутою по всій планеті. А американці зупинили своїх ворогів, провівши спецоперацію. А ось тепер з'являється нова фракція завдяки старанням модмейкеров – Милитиа. Це особлива група людей, яка знаходиться під командуванням генералів, і вам стане цікаво проходження за неї.

Графіка – це окрема тема, тому що на її переробку і доведення до належного вигляду було витрачено багато часу, і тепер ви можете насолоджуватися відмінною якістю текстур і чіткістю зображення. АІ був поліпшений шляхом перероблення коду, і тепер також генералам доступна велика кількість умінь, в тому числі і застосування різного зброї масового знищення. Тобто, розсунуті рамки геймплея. І тепер, якщо ви бажаєте пройти кампанію з громом, вибухами і купою трупів, то така можливість є, і грошей тут буде достатньо на реалізацію своїх військових тактик, які допоможуть швидко знешкодити супротивника.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
ЕА
Видавець:
DetroyT;TipaIvan
Версія:
v 7.08-3
Тип видання:
RePack
Вага:
2.47 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські
Назва:
Команд Конкуер Генерали Проект Раптор
Мінімальні системні вимоги Операційна система: WinXP, Win7Процессор: Intel Pentium III 1,8 ГГц або AMD AthlonОперативная пам'ять: 256 МбВидеокарта: 64 Мб 3D-Video Adapter під роз'єм AGP (GeForce2 або ATI Radeon 7500)Звукова карта: Directx 8.1 Жорсткий диск: 3 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
Command & Conquer Generals. Project Raptor 8.3: The Rampage (2011) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
185
Розмір файлу:
12,88 Kb
Дата завантаження:
25-06-2017, 02:07