Карти для WarCraft 3: Frozen Throne (2003) скачати торрент безкоштовно

«Карти для WarCraft 3: Frozen Throne» - це збірка, що надає вам можливість керувати своїми бійцями на території інших земель, що сприяє новим враженням і розробці певних стратегій, спрямованих на перемогу. Противник буде використовувати місцевість для того, щоб закріпитися і наносити удари віддалено, щоб по можливості не вступати в прямий контакт і розгромити ваших персонажів одразу. Тому треба швидше нього зайняти потрібні висоти, і розташувати там лучників, які будуть атакувати ворога з вашого наказу. Стратегія також надає можливість прокачування юнітів.

Війна закінчилася, і остання битва в районі гори Хиджал вирішила всі питання і конфлікти. Проте наслідки були жахливими, і раси світу під назвою Азерот не хотіли миритися з сформованим укладом речей. Тому протистояння продовжилося, так що вам необхідно обрати для себе народ, який найбільше подобається і підходить по тактиці ведення бою зі своїми талантами. А далі почнуться місії, які одна за одною змусять вас пройти через важкі бої, що ведуть до панування вашого народу над своїми і сусідніми землями.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Blizzard Entertainment
Видавець:
Blizzard Entertainment
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
584.90 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Онлайн ігри / Американські
Назва:
Maps For WarCraft 3: Frozen Throne
Мінімальні системні вимоги Операційна система: WinXP, Win7Процессор: Pentium 2 400 МГцОперативная пам'ять: 128 МбВидеокарта: 64 МбЗвуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 600 Мб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 60
Поділіться грою в соціальні мережі.
Карти для WarCraft 3: Frozen Throne (2003) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
41
Розмір файлу:
45,46 Kb
Дата завантаження:
29-05-2017, 04:11