Command & Conquer Generals - Zero Hour - Contra 007 Final (2009) скачати торрент безкоштовно

Command & Conquer Generals - Zero Hour - Contra 007 Final» - це стратегія в реальному часі, яка створена для розваги любителів фантастики альтернативній реальності, де три країни зіткнулися у війні за панування над світом і не зупиняються, намагаючись довести свою могутність противнику. Три країни намагатися воювати, а в підсумку просто руйнують світову інфраструктуру взаємин, яку заповідали їм предки. Тобто, раніше люди прагнули пізнати один одного і укласти угоди, хоча й були спроби завоювання сусіда, а ось тепер взагалі така страшна війна вибухнула, що вона змітає все на своєму шляху.

Для того, щоб покінчити з цим свавіллям, вам треба вибрати країну і одного з генералів, який буде вести вашу армію, і підправлений баланс разом з іншими параметрами геймплея дозволить насолоджуватися всім проходженням, поки що тільки у вас залишаються сили сидіти за ПК і давати накази армії. Противник дуже сильний, і незважаючи на наявність продуманих сюжетних місій все одно буде де розвернутися, і повоювати доведеться жорстко. Тут стратегія вимагає не тільки різкого нападу, але і продуманої облоги, а також застосування різного озброєння.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Creator
Видавець:
EA Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
1.11 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Відсутній
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські
Назва:
Команд Конкуер Генерали Година Нуль Контра 007 Фінал
Мінімальні системні вимоги Операційна система: WinXP, Win7Процессор: Intel Pentium III 1,8 ГГц або AMD AthlonОперативная пам'ять: 256 МбВидеокарта: 64 Мб 3D-Video Adapter під роз'єм AGP (GeForce2 або ATI Radeon 7500), сумісний з DirectX 8.1 Звукова карта: Directx 8.1 Жорсткий диск: 2 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Command & Conquer Generals - Zero Hour - Contra 007 Final (2009) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
483
Розмір файлу:
11,66 Kb
Дата завантаження:
26-03-2017, 23:41