Sid meier's Civilization 4 - Повне зібрання (2009) скачати торрент безкоштовно

«Sid meier's Civilization 4 - Повне зібрання» - гра, яка увібрала в себе всі доповнення. Тут ви будете займатися розвитком своєї імперії, яка починає існування за 4000 років до нашої ери. Щоб підняти людей на ноги, необхідно змушувати їх працювати, тому що тільки так можна добитися успіху. Один хід може дорівнювати кільком рокам, і від вас залежить, наскільки швидко буде просуватися цивілізація вперед. Також ви можете перемогти лише тоді, коли захопіть інші країни або населення буде складати 25% від загального числа людей.

Держава потребує постійних джерела ресурсів, тому що вони допомагають створювати технології. Кожен рік люди винаходять нові способи видобутку копалин, їх переробки і використання в індустрії. Для того щоб зрозуміти систему розвитку, необхідно самому брати участь у процесі, і ви як імператор повинні вести свій народ у майбутнє. Економіка, дипломатія, відносини з окремими країнами, обмін матеріалами та інші аспекти стратегії змусять вас повністю зануритися в процес, тому що тільки так можна добитися перемоги в грі. Також вибори в ООН можуть принести вам контроль над планетою мирним шляхом.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Firaxis Games
Видавець:
2K Games
Версія:
v 3.19
Тип видання:
RePack
Вага:
2.44 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські
Назва:
Сід Мейер Цивілізація 4 Повне Зібрання, Complete Edition
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/Vista/SevenПроцессор: Intel Pentium 4 1.2 ГГц AMD Athlon 1500+Оперативна пам'ять: 512 Мб (Для VISTA і SEVEN 1 Гб)Відеокарта: 64 Мб, GeForce 4 MX440 / Radeon 9000, шейдерні моделі 1.1, DirectX 8.0 Звукова карта: 16-біт, сумісна з DirectX 8.0 сЖесткий диску: 4.5 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Sid meier's Civilization 4 - Повне зібрання (2009) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
158
Розмір файлу:
12,69 Kb
Дата завантаження:
20-06-2017, 02:09