Red Alert 2 - yuri's Revenge (2001) скачати торрент безкоштовно

«Red Alert 2 - yuri's Revenge» - гра про одного жахливого людини, який вирішив захопити світ, і з ним ви будете боротися силами армій США і СРСР. До того моменту, коли поради вторглися в гості до Заходу, Юрій вже планував свій захоплення світу, і для цього він використовував розробки з контролю розуму з допомогою псі-хвиль. Природно, даний проект під назвою «Псі-Домінатор» був доведений до розуму і розіслано у різні кінці світу, де адепти терориста встановлювали їх для поневолення населення. Хитромудрий план повинен був спрацювати, якби не створення машини часу самим Альбертом Энштейном.

Саме цей видатний учений, який зміг зрозуміти і пояснити іншим теорію відносності, зумів створити пристрій для зсуву в часі. Воно дозволило користувачу переміститися в той проміжок, коли Домінатор ще не були створені. Справа в тому, що план Юрія виявився геніальним, і лише авіа-удар по влаштуванню в Сан-Франциско дозволив солдатам США залишитися поза контролем терористів. І тепер вони намагаються паралельно з військами противника (СРСР) дістатися до загального ворога. У кампанії за росіян буде можливість злітати на Місяць, де антагоніст теж встиг залишити слід.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Westwood Studios
Видавець:
EA Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Пиратка
Вага:
435.62 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Онлайн ігри / Ігри на двох / Американські
Назва:
Ред Алерт 2 Помста Юрія
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/Win7Процессор: Pentium 3/1200 МГцОперативная пам'ять: 256 МбВидеокарта: 128 МбЗвуковая карта: DirectX 8.0 Жорсткий диск: 600 Мб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Red Alert 2 - yuri's Revenge (2001) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
152
Розмір файлу:
17,54 Kb
Дата завантаження:
8-04-2017, 06:40