Sid meier's Starships (2015) скачати торрент безкоштовно

Рух вперед для людства завжди було пріоритетним завданням у розвитку цивілізації. Гра «Sid meier's Starships» дозволить вам борознити простори космосу разом зі своїм флотів як верховного головнокомандувача, якому судилося створити велику імперію. Однак нагадаємо вам, що тут вже існують безліч інших цивілізацій і рас, а також люди давно розселилися по галактиці, і тому є інші політичні союзи, які прагнуть розширити кордони своїх володінь ширше. Тому доведеться воювати з іншими флотилиями, які будуть протистояти вашому ходи.

Планети можуть приєднатися до вас в тому випадку, якщо 51% жителів підтримає вас, а так за порятунок від загрози лише половина готова віддати свої голоси за федерацію. Тому варто приділити увагу їх неприємностей, щоб заслужити довіру, інакше вони розцінять вас як чергового вождя експансії з боку. Всім хочеться зберегти свою незалежність, але люди в першу чергу звернуть увагу на вашу класифікацію, яка вибирається на початку проходження – Гармонія, Перевагу або Праведність. Від цього залежать також і бонуси, які надаються протягом всієї гри.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Firaxis Games
Видавець:
2K Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
513.68 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські / 2015 року
Назва:
Сід Мейер Старшипс
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista SP2/ Windows 7Процессор: Intel Core 2 Duo 1.8 ГГц або AMD Athlon 64 X2 2.0 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 256 Мб ATI HD2600 XT, 256 Мб nVidia 8800 GT, або Intel HD4000 integrated дгарһісѕЗвуковая карта: сумісна з DirectX 9.0 сЖесткий диск: 1 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Sid meier's Starships (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
57
Розмір файлу:
10,88 Kb
Дата завантаження:
23-05-2017, 13:25