Command & Conquer: Red Alert (1997) скачати торрент безкоштовно

Гра Command & Conquer: Red Alert» - це стратегія, в якій розкладений ідеальний розклад майбутнього без Гітлера. Альберт Ейнштейн почав розробку машини часу, і ця його «Хроносфера» допомогла усунути Гітлера зі світової історії. Нічим не підтримувані сили нацистів без свого лідера залишилися в повній самоті, з-за чого Німеччина знайшла начебто вільну демократичну внутрішню політику. Однак СРСР усвідомив свою військову міць, яка нині не стримується ніким, і тому Сталін віддає наказ про наступ на Європу по всіх фронтах. Якщо в реальності російські люди захлинулися власною кров'ю, то тут така доля чекає європейців.

Можна вибрати бік Альянсу разом з США, щоб запобігти наступ військ противника. Однак тоді в кінці кампанії ви живцем поховайте Сталіна, що занадто жорстоко для російської людини. А ось варто лише обрати шлях червоного командира, і тоді Європа пізнає страх і жах наших знарядь, які, розтинаючи небо ракетами, влаштують їм апокаліпсис. Капіталістичний світ, заснований на брехні, зраді і божевілля, буде знищений. А разом з ним зникнуть з карти планети всі завойовані колонії, які, нарешті, знайдуть свободу і стануть жити як нормальні люди.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Westwood Studios
Видавець:
Virgin Interactive SCE
Версія:
v 3.03
Тип видання:
Пиратка
Вага:
600 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські
Назва:
Ред Алерт 1
Мінімальні системні вимоги Операційна система: MS-DOS 3.1 або вище, Windows 95/98Процессор: 75 МГц Pentium (120 МГц рекомендується)Оперативна пам'ять: 8 МБ RAM (16 MB рекомендується)Відеокарта: 1 MB видеокартаЗвуковая карта: DirectSound-сумісна звукова картаЖесткий диск: 600 Мб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Command & Conquer: Red Alert (1997) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
146
Розмір файлу:
20,19 Kb
Дата завантаження:
26-06-2017, 02:52