Age of Empires 3 (2005) скачати торрент безкоштовно

Гра Age of Empires 3» починає оповідати про героїчні пригоди лицарів проти незалежної організації Коло Оссуса, в якій є різні люди. Ці люди можуть бути лицарями-відступниками або зрадниками, тому вони тримаються в тиші. Кампанія розгортається навколо озера з водою безсмертя, і якщо її напитися, то можна забути про смерть. Знайди вічну молодість. Хімічний склад води може вплинути на людську регенерацію, залишається загадкою, але ця організація намагається знайти заповітне місце, а при цьому їй заважають лицарі і турки. Періодично з'являтиметься і Лізі – голова піратів.

Пірати тут шукають свої скарби і не сильно вірять в існування такого місця, що дарує безсмертя. Навпаки, вони просто прагнуть набити кишені, і тому їх шляху з Морганом і його лицарями перетинаються, однак Лізі програє герою. А потім і зовсім вона вирішує допомогти йому, з-за чого втрачає багато золота. Турки також хочуть навести порядок у світі і перемогти Коло Оссуса, але вони не можуть поділити територію з Морганом, з-за чого у них виникають проблеми в спілкуванні. Ці проблеми переходять у битви, і герой завжди всіх перемагає зі своїми солдатами, але при цьому не карає турків.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Ensemble Studios
Видавець:
Microsoft Game Studios
Версія:
v 1.14
Тип видання:
RePack
Вага:
2.24 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські
Назва:
Епоха імперій 3
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Microsoft Windows XP/7/VistaПроцессор: Intel Core 2 Duo з тактовою частотою 2,2 ГГц або AMD Athlon 64 X2 з тактовою частотою 2,0 ГГцОперативная пам'ять: 512 МбВидеокарта: NVIDIA GeForce 6800 з 64 Мб відеопам'яті або ATI Radeon Х1300Звуковая карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectXСвободное місце на жорсткому диску: 4 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Age of Empires 3 (2005) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
55
Розмір файлу:
12,52 Kb
Дата завантаження:
27-04-2017, 06:53