StarCraft 2: Legacy of the Void (2015) скачати торрент безкоштовно

StarCraft 2: Legacy of the Void» - космічна гра про пригоди героїв, які борються за свій народ під назвою протоссы. Ви станете правителем цих безстрашних воїнів, що вирішили звільнити свою батьківщину Айур від загарбників зергов, що наважилися ступити на священні землі вашого народу і підпорядкувати їх собі. Єрарх Артанис – ось ім'я вашого персонажа, який буде правити народом протоссов, але йому варто зупинити завоювання, тому що пробудився ворог по імені Амун, що бажає підпорядкувати собі все живе і знищити його. Артанис не слухає недавно прийшов Зератула, який хоче лише попередити правителя.

Амун досить жорстокий, а тому прелат Зератул готовий піти на все, навіть якщо його посадять у в'язницю. Але ось проблема – заради завоювання планети загинуло багато родичів, тому зупиняти цю кампанію безглуздо. Вона буде завойована і віддана протоссам, які давно скучили за своєю Батьківщині. І ось сюрприз – все зерги управляються антагоністом за допомогою гібридів, так і ще ворог намагається взяти під контроль всю його армію. Коли сам повелитель опинився під владою ворога, Зератул пожертвував життям, щоб розірвати цей зв'язок, і тоді самотньому ієрархові залишилося тільки тікати.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Blizzard Entertainment
Видавець:
Activision Blizzard
Версія:
v 3.0.5.39117
Тип видання:
RePack
Вага:
19.11 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські / 2015 року
Назва:
Старкрафт 2: Спадщина Порожнечі
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7 Windows 8.1 Windows 10Процессор: Intel® Core™ 2 Duo або AMD Athlon™ 64 X2 5600+Оперативна пам'ять: 2 Гб RAMВидеокарта: NVIDIA® GeForce® 7600 GT або ATI™ Radeon™ HD 2600 XT або Intel® HD Graphics 3000 або лучшеЗвуковая карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0 сСвободное місце на жорсткому диску: 24 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 60
Поділіться грою в соціальні мережі.
StarCraft 2: Legacy of the Void (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
138
Розмір файлу:
49,49 Kb
Дата завантаження:
25-05-2017, 11:30