Age of Empires 2: HD edition (2013) скачати торрент безкоштовно

У перевиданої грі Age of Empires 2: HD edition» ви зможете розвивати інфраструктуру і переходити з однієї епохи в іншу завдяки своїй стратегії і грамотному управлінню. Додаток являє собою стратегію, в якій з самого початку геймер має доступ до трьом селянам і розвіднику, а також простим будівель. Далі доводиться добувати більше їжі, щоб збільшити кількість робочих і перейти з епохи темних часів феодалізм. Таким чином, ви просто розвиваєте свої поселення, оперуючи доступними ресурсами. Всього їх чотири – камінь, золото, їжа і ліс.

Видобуток лісу не представляється важким, оскільки він розпорошений скрізь, а за золото доведеться воювати, оскільки на пізніх етапах воно дозволяє створювати потужних юнітів. Їжа спочатку доступна у вигляді збиральництва і полювання, а потім вже побудуєте ферми і припиніть за неї турбуватися. Ліс використовується для створення будівель різного типу і деяких видів юнітів. Камінь потрібен для зведення потужних замків та інших будівель. Воювати тут можна і доведеться, тому треба розвивати не тільки економічну частину вашої імперії, але і армію. Інакше вас чекає розгром з боку супротивників, які відберуть всі ресурси.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Hidden Path Entertainment
Видавець:
Hidden Path Entertainment
Версія:
v 4.4
Тип видання:
Лицензия
Вага:
2.11 Гб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Онлайн ігри / 2013 року
Назва:
Епоха імперій 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP, Vista, 7 і 8 Pro+Процесор: з тактовою частотою 1,2 ГГцОперативная пам'ять: 1 ГбВидеокарта: підтримуюча Direct X 9.0 сЗвуковая карта: сумісне з DirectX 9Места на жорсткому диску: 2 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 65
Поділіться грою в соціальні мережі.
Age of Empires 2: HD edition (2013) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
33
Розмір файлу:
11,33 Kb
Дата завантаження:
15-05-2017, 03:00