Warcraft 3: The Frozen Throne 1.26 а (2011) скачати торрент безкоштовно

Судити і розповідати про серії цієї гри не має сенсу, так як абсолютно кожен з нею знайомий. Нескінченне протистояння орди і альянсу набирає нової сили і журиться в нові битви, епічні перемоги і просто провальні походи. На цей раз ви зможете відправитися в Warcraft 3: The Frozen Throne 1.26 а, де зійшлися у кривавій бійні нічні ельфи, темні ельфи і нежить. Хто стане переможцем? Хто залишиться живий після такої глобальної сутички? Чим все закінчиться? Щоб дізнатися відповіді на ці питання доведеться зібрати всю волю в кулак і відправитися на полях битв, при цьому довівши, що ви гідний супротивник.

Під вашим керівництвом будуть всі темні сили ці рас і таємниці їх споруд. Ви повинні будете організувати хороший потік ресурсів, навчити нових солдатів і правильно віддавати вказівки. Кожна ваша помилка буде коштувати сотні життів солдатів, не варто їх використовувати в якості гарматного м'яса, не варто недооцінювати супротивника. Ця війна зайняла дуже важливу нішу в історії світу Warcraft, і кожна раса будемо всіма силами намагатися залишитися на чолі цієї історії. Тому вас чекають криваві бійні, несподівані повороти сюжету, а найголовніше – це мережева гра, де ви зможете порівняти свої сили і навички з друзями.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Blizzard Entertainment
Видавець:
Blizzard Entertainment
Версія:
Тип видання:
Вага:
1.11 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Стратегії / Американські
Назва:
Warcraft 3: The Frozen Throne 1.26 а (Військове ремесло 3: крижаний трон)
Мінімальні системні вимоги Процесор: Pentium II 400 МГц Пам'ять: 128 Мб Відеокарта: 8 Мб Дисковий простір: 550 Мб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
Warcraft 3: The Frozen Throne 1.26 а (2011) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
378
Розмір файлу:
11,79 Kb
Дата завантаження:
26-06-2017, 13:50