FIFA 16 - ModdingWay (2016) скачати торрент безкоштовно

Розробки з EA завжди роблять ігри, які не володіють достатнім набором кастомізації. А ось моддери розробили «FIFA 16 - ModdingWay», і тут вам доступні широкі можливості по зміні зовнішнього вигляду персонажів, що беруть участь у футбольних змаганнях. Мова йде про великі гроші, так що зовнішність з іншими здібностями героїв можна контролювати, що допоможе створити цілком самодостатню команду, яка володіє здатністю заводити натовп, перемагати опонентів у матчах, і взагалі гарно виглядає. Адже реклама і афіші – це спосіб залучення громадян до стадіону.

Хоч за фактом простим смертним нічого робити поруч з трибунами, цей футбол ніяк їм не допоможе домогтися успіху в житті, вони все одно йдуть туди, дивляться на цих спортсменів, і навіть відчувають до них якусь симпатію. Так що вам треба постаратися все так оформити, щоб і самим було приємно займатися проходженням, спостерігаючи за персонажами, і при цьому глядачі відчували задоволення від витрачених грошей. І тоді весь світ зрозуміє, наскільки ж цікавий цей вид спорту, що дозволяє проводити час з насолодою, спостерігаючи за тим. Як м'ячик котиться до воріт сопернической команди.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
EA Sports
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 2.0
Тип видання:
RePack
Вага:
17.36 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Симулятори / Спортивні / Американські / 2016 року
Назва:
ФІФА 16 МоддингВэй
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8Процессор: Intel i5-2550K 3.4 ГГцОперативная пам'ять: 8 ГбВидеокарта: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460Звуковая карта: DirectX 11Жесткий диск: 20 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 60
Поділіться грою в соціальні мережі.
FIFA 16 - ModdingWay (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
109
Розмір файлу:
44,63 Kb
Дата завантаження:
10-06-2017, 09:08