FIFA 08 (2007) скачати торрент безкоштовно

Футбол у грі «FIFA 08» змусить вас зосередитися на противника, який намагається дістатися до вершини цього чемпіонату, щоб отримати великий гонорару і розрекламувати своїх спонсорів. Однак у вас є такі ж потреби, і саме з цієї причини треба намагатися працювати краще, щоб ваші гравці клубу зуміли подолати труднощі, пов'язані з втомою та іншими факторами. Прагнення бути першим або кращим – це не ганьба, тому що саме так людина може досягти успіху і отримати бажане, особливо коли це стосується досягнень у спорті.

Вашими стараннями спортсмени будуть досягати кращих результатів, і поступово проходячи через чверті і півфінали, ви зможете дійти до самого верху турнірної таблиці, коли проти вас вийде найсильніший суперник. Ось тоді почнеться важка битва на спортивному полі для футболу, в якій вирішуються питання, пов'язані не тільки зі званням чемпіона, але і фінансові аспекти цього заходу. Адже тільки переможці зможуть отримати найбільші гонорари, а враховуючи, що розробники отримали ліцензію на реалізацію реальних клубів, то ви подвійно насолодіться всій цій симуляцією.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
EA Canada
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
3.69 Гб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Симулятори / Спортивні / Американські
Назва:
ФІФА 2008
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 2000, XP і VistaПроцессор: Pentium 4 1.5 ГГцОперативная пам'ять: 512 МбВидеокарта: 128 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 3.92 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 60
Поділіться грою в соціальні мережі.
FIFA 08 (2007) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
100
Розмір файлу:
19,09 Kb
Дата завантаження:
8-03-2017, 10:09