Microsoft Flight Simulator 2004 (2004) скачати торрент безкоштовно

«Microsoft Flight Simulator 2004» - це гра, призначена для любителів авіації. Польоти тут проходять згідно з цивільним розкладами, і є безліч рейсів, які чекають виконання. Геймери об'єднуються в співтовариства та організовують свої компанії, що займаються перельотами. Завдяки підтримці додаткового контенту з'явилися фірми, які спеціалізуються на створенні платних аддонов, а також геймерські колективи, які творять безкоштовні доповнення. Можна змінити аеропорт, всі літаки, а деякі з модів додають системи ППО.

До того ж є спеціальні версії, в яких є диспетчери, і їх роботу виконують гравці. Тим самим симулюється реальна робота пілота, тому що в звичайній версії треба просто управляти своїм літаком, а в реальності всі дані постійно передаються в авіакомпанію, і за транспортом стежать, поки він не досягне своєї точки приземлення. Так що для вас є багато можливостей провести свій час, і можна зовсім не морочитися з приводу існування модів і просто політати у оригінальному дистрибутиві серед хмар над поверхнею планети, спостерігаючи за містами і насолоджуючись управлінням штурвалом.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
ACES Studio
Видавець:
Microsoft Game Studios
Версія:
v 9.1
Тип видання:
RePack
Вага:
1.40 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Симулятори / Американські
Назва:
Microsoft Флай Симулятор
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7 / Vista / ХРПроцессор: Pentium або AMD 500 МГцОперативная пам'ять:512 МбВидеокарта: 128 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 3 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Microsoft Flight Simulator 2004 (2004) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
86
Розмір файлу:
14,94 Kb
Дата завантаження:
17-03-2017, 10:29