Сімс 3: Кіно Каталог (2013) скачати торрент безкоштовно

«Сімс 3: Кіно Каталог» доповнення до оригінальної гри, яке дозволяє повністю піти від реальності нові можливості, надані розробниками. Зйомка фільмів – це одна з тих робіт, в яких можна творити, що вашій душі завгодно, і ніхто не буде обмежувати фантазію художника. До того ж сіми напевно мріяли одного разу побувати акторами, що тепер і можна зробити. До цього ви могли просто керувати ними, і вони ходили на роботу, виконували необхідні для життя дії, і просто існували. Але саме цей каталог дозволяє заглибитися в процес створення декорацій, і буде весело.

Також ви можете заново створити постановку найвідоміших фільмів, і для цього було реалізовано безліч дрібних і великих елементів декору, одягу та інших речей, необхідних для цієї мети. Сіми будуть раді і від участі в даному заході вони отримають позитивні бонуси, які допоможуть їм справитися з депресією або іншими проявами поганого настрою. Так що буде розумно встановити додаток, адже воно урізноманітнює сіру буденність персонажів. Кіноіндустрія – це іпостась, дарує чарівну силу змінювати реальність під свій настрій, нехай тільки на фотографіях і кінострічках.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
The Sims Studio
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.57
Тип видання:
Лицензия
Вага:
1.72 Гб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Симулятори / Американські / 2013 року
Назва:
The Sims 3: Movie Stuff
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP, Vista, 7Процессор: Intel Core 2 Duo 1.8 ГГц, AMD Athlon X2 3800+Оперативна пам'ять: 2 ГбВидеокарта: Nvidia Geforce 7600 або Radeon Х1600Звуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 5 ГбДля установки і запуску потрібно оригінальна гра "The Sims 3" Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Сімс 3: Кіно Каталог (2013) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
75
Розмір файлу:
106,43 Kb
Дата завантаження:
12-06-2017, 10:34