Сімс 3: Світ пригод і Сучасна розкіш (2009) скачати торрент безкоштовно

Симулятор «Сімс 3: Світ пригод і Сучасна розкіш» володіє одним доповненням, підключає можливість подорожувати по інших місцях для ваших персонажів, і каталогом шикарною атрибутики кшталт золота, дорогих кольє та інших речей. Загалом, тепер можна обвішати вашого сіма з голови до ніг всякими брязкальцями, щоб він відчував себе частиною еліти суспільства, і потім відправити його подорожувати у всьому цьому. Таким чином, ви отримаєте нові годинник цікавого геймплея, де можна повеселитися та створити нові цікаві ситуації, адже завжди знайдуться грабіжники на такого багатого пасажира.

Безліч можливостей було додано в цій частині серії, в тому числі і покращена графіка, а також редагування аспектів і характерів персонажа. Проте з самого початку доводиться визначатися з типом психіки та іншими фундаментальними параметрами людини, якого ви створюєте, а також опрацювати його зовнішність ключові окуляри віку. Далі він буде отримувати освіту, і йти на роботу, і тут вже можна втілити всі свої фантазії в життя, створивши його життя нестерпним або навпаки, надавши сіму всі умови для комфортного проживання.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
EA Redwood Shores
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.9.22
Тип видання:
Пиратка
Вага:
6.43 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Симулятори / Американські
Назва:
The Sims 3: Світ пригод і Сучасна розкіш
Мінімальні системні вимоги Операційна система: WinXP, Win7Процессор: Pentium IV 2.0 ГГцОперативная пам'ять: 1 ГбВидеокарта: 128 МбЗвуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диску: 6,5 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Сімс 3: Світ пригод і Сучасна розкіш (2009) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
161
Розмір файлу:
32,66 Kb
Дата завантаження:
27-04-2017, 20:03