Сімс 2 - Еммануель (2007) скачати торрент безкоштовно

Настав час для секс-розваг у грі «Сімс 2 - Еммануель», яка переповнена еротичними сценами. Раніше и могли спостерігати лише натяки на статеві стосунки, але тепер моддери розробили нові анімації різних видів і поз сексуального характеру, а також додали іграшки і предмети інтер'єру. Ще є парочка нових персонажів, які готові поспілкуватися з вами на цю тему. Загалом, тепер можна по-справжньому розслабитися і насолодитися новими дорослими розвагами, які раніше не були доступні із-за цензури. До того ж, треба давати можливість відпочивати своїм сімам.

Вони цілими днями працюють, беруть участь у сімейний справах, приділяють увагу своєму будинку, піклуються про оточуючих і намагаються вести правильний спосіб життя. Це все напружує, і тому герої хочуть відпочити від турбот, а алкоголь з курінням не сильно допомагає. Бо їм хочеться звернутися до дорослих фантазій і їх реалізації, але для цього раніше не було інструментів в геймплеї. А ось тепер можна влаштувати їм справжню забаву з усіма видами еротики, при цьому використовуючи іграшки спеціального призначення, щоб приємно було більше. І у них тонус покращитися, і бажання жити з'явиться.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
EA
Видавець:
Master Media
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Пиратка
Вага:
4.11 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Симулятори / Американські
Назва:
The Sims 2 - Еммануель
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Win7Процессор: 1,4 ГГц (для ноутбуків - 1,8 ГГц)Оперативна пам'ять: 256 Мб (для ноутбуків - 512 Мб)Відеокарта: сумісна з DirectX 9.0 сЗвуковая карта: сумісна з DirectX 9.0 сЖесткий диск: 2,7 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Сімс 2 - Еммануель (2007) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
133
Розмір файлу:
82,83 Kb
Дата завантаження:
6-07-2017, 21:09