Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic (2010) скачати торрент безкоштовно

І знову Друга світова Війна готова відвідати ваші віртуальні простори комп'ютера. На цей раз ми пропонуємо вам ознайомитися з гри Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic, яка готова розповісти про трагічні події однієї бойової підводного човна, члени екіпажу якої повинні були битися проти переважаючих сил противника.

Як не дивно, але на цей раз вам доведеться взяти на себе роль німецького капітана субмарини. У цій грі ви не будете вникати в сюжет, вести непотрібні розмови, а будете діяти, інакше ваша гра триватиме лише кілька хвилин, і ви вирушите на морське дно, годувати риб.

Торпеди, професійна команда і широкий вибір різних команд. Злагоджена тактика, використання скритності і раптова атака. Ця гра дозволить вам використовувати всі переваги підводного човна, щоб домагатися поставлених завдань. Проти вас буде виступати американський флот морських хижаків, у який увійдуть кораблі, чисельність яких буде досягати кілька сотень. Тепер перемога вашої нації буде прямо залежати від ваших команд, рішень і бажання перемогти. Тепер тільки від вас буде залежати стан підводного човна і стан вашого корабля.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Ubisoft Romania
Видавець:
Версія:
Тип видання:
Вага:
2.77 GB
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Румунія
Жанр:
Симулятори
Назва:
Безшумний мисливець 5: Битва за Атлантику
Мінімальні системні вимоги Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
52
Розмір файлу:
14,42 Kb
Дата завантаження:
13-03-2017, 04:27