Hover: Revolt of Gamers (2017) скачати торрент безкоштовно

Місто в грі «Hover: Revolt of Gamers» керується новим мером, який дуже злий на місцеве населення. Він вирішив заборонити всі консолі і додатки для них, тим самим позбавивши молодь можливості розважатися. Тому головний герой вирішує створити свою групу друзів, щоб разом відбирати у правоохоронних органів вкрадені приставки. Протагоніст буде бігати по мегаполісу, стрибаючи через різні перешкоди і борючись з ворогами, які вирішили зруйнувати дитячу та юнацьку життя виконанням наказу градоначальника. Тим більше, що дивний сам факт наказів мера, оскільки він безглуздий і порушує права людини.

Однак антагоністу не завадили інші законодавчі проекти у плані наказів своєму населенню, і, по суті, він захопив владу над містом, присвоївши собі всі повноваження. До того ж персонажі сильно здивують вас своєю фізичною підготовкою, тому що зовсім несхоже, щоб вони весь свій вільний час проводили у віртуальних світах. Вони дуже вправно стрибають по уступах, використовують оточення і швидко відриваються від переслідувачів, якими є поліцейські і охорона великих об'єктів міста. У проходженні доведеться відібрати всі приставки і скинути мера, знайшовши проти нього компромат.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Midgar Studio, Fusty Game
Видавець:
Plug In Digital, The Sidekicks
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Пиратка
Вага:
2.17 Гб
Кряк:
Присутній
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Відсутній
Країна:
США
Жанр:
Аркади / Гонки / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Інді / Ігри на двох / Від 1 особи / Від 3 особи / Американські / 2017 року
Назва:
Ховер: Револт оф Геймерс
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8 (х64)
Процесор: Intel Core i3-4130 3.4 ГГц
Оперативна пам'ять: 4 Гб
Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 650/ AMD Radeon HD 6870
Звукова карта: DirectX 11
Жорсткий диск: 2 Гб
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
Hover: Revolt of Gamers (2017) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
140
Розмір файлу:
174,48 Kb
Дата завантаження:
9-04-2017, 23:25