Грати онлайн Blade and Soul безкоштовно на ПК

«Blade and Soul» - гра в жанрі файтинга і пригод, де ви будете керувати персонажем, що належить до однієї з чотирьох рас Класи доступні всім народам однаково, і після початку проходження доведеться познайомитися з сумною історією. У цьому світі є зло, і воно проявляється не тільки у вигляді монстрів, але і в якості злочинних організацій. Ви довгий час навчалися бойовим мистецтвам у свого вчителя, однак раптово його вбили, причому смерть була болісною. Оскільки наставник був для протагоніста як батько, то персонаж відчув страшний біль, і його молода психіка була приголомшена такою втратою.

Не витримавши болю, герой вирішив знайти вбивць і помститися їм, проте цей шлях помсти приведе вас до більш глибоким внутрішнім процесам у суспільстві, пов'язаними і з магією, і з монстрами. Можливо, саме вам належить дізнатися всю правду про управління суспільством, яке зараз перебуває під владою тіньових кланів. І варто зруйнувати вплив чудовиськ з демонами на людей, як відразу ж світ зміниться, от тільки для цього доведеться вбивати і представників вашої раси, оскільки вони пішли на поводу у потойбічних істот, і допомогли їм поневолити всіх. А зрадників чекає смерть, і серед них є і вбивці Вчителя, недостойні жити в цьому світі.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Клієнтські
Розробник:
Team Bloodlust
Видавець:
NCSoft
Версія:
Тип видання:
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Корейська
Країна:
Корея
Жанр:
Аніме / РПГ / ММОРПГ / Екшен / Файтинг / Пригоди / Відкритий світ / Клієнтські / Онлайн ігри / Рекомендовані / 2016 року
Назва:
Блейд енд Соул, Клинок і Душа
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7/ 8
 • Процесор: Intel Core 2 Duo 6300
 • Оперативна пам'ять: 3 Гб
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTS 250 або AMD Radeon HD4850
 • Звукова карта: DirectX 9.0 c
 • Жорсткий диск: 20 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 68
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Грати онлайн Blade and Soul безкоштовно на ПК

  [attachment=0]