Dragon Ball Xenoverse (2015) скачати торрент безкоштовно

Володарка Часу по імені Кай билася з богом демонів Демигрой, але не змогла вбити його. У грі Dragon Ball Xenoverse» розповідається історія, згідно з якою ця богиня відправила свого ворога в ув'язнення за межами часу, і тепер він намагається вирватися на свободу. Є Миру і Това – антагоністи, які й намагаються закликати цього демона в світ, і їх природа походження невідома. Однак ці два персонажі здатні втручатися в тимчасову лінію, і змінювати події, внаслідок чого всі позитивні персонажі, що працює зараз Зберігачами світобудови, гинуть, а ось їх противники виживають і продовжують сіяти хаос.

Щоб зупинити це беззаконня, протагоніст відправляється разом з групою Зберігачів для розслідування подій, і в результаті виходить на надприродних істот, яких намагається вбити, щоб не допустити звільнення Демигры. Однак для цього доводиться докласти великі зусилля, тому що противники і володіють величезною витривалістю, і сила їх ударів набагато вище, ніж у людини. Ваш персонаж може літати по повітрю, використовувати енергетичні атаки по противнику, і йому судилося врятувати світ, поспілкуватися з богинею Кай, а також подивитися на красиві локації, де його чекають опоненти для битви.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Dimps
Видавець:
Bandai Namco Entertainment
Версія:
v 1.08.00
Тип видання:
RePack
Вага:
7.89 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Японська, Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
Аніме / Екшен / Файтинг / Пригоди / Від 3 особи / 2015 року
Назва:
Dragon Ball Xenoverse, Драгон Болл Ксеноверс, Драгонболл
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista/ 7/ 8/ 10Процессор: Intel Dual Core 2.4 ГГц/ AMD Athlon X2 5200+Оперативна пам'ять: 2 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce 8800 GT/ ATI Radeon HD 3870Звуковая карта: DirectX 10Жесткий диск: 10 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dragon Ball Xenoverse (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
66
Розмір файлу:
40,33 Kb
Дата завантаження:
17-07-2017, 18:54